Łowiska za granicą - wędkarstwo, forum, łowienie, opinie, ryby, miejsca

Grupy tematyczne w portalu wedkuje.pl

łowiska za granicą, łowienie i wędkarstwo za granicąŁowiska za granicą to miejsce, w którym wędkarze w grupach opisują swoje relacje oraz porady związane z łowienie ryb za granicą. Na forum grup znajdziesz informacje dotyczące wędkarstwa za granicą z wyszczególnionymi miejscówkami oraz o sposobach doboru odpowiedniego sprzętu w danym łowisku. Łowiska za granicą forum to miejsce do wymiany doświadczeń i porad związanych z rybami za granicą. Dołącz się do grupy i dyskutuj na wszelkie tematy i znajdź odpowiedzi na pytania nurtujące wędkarzy łowiących za granicą.

zaproponuj swoją grupę

Wędkarstwo w Norwegii czyli jak to określa wielu, w wędkarskim raju. Dowiedz się więcej o uprawnieniach wymaganych na norweskich łowiskach. Wybierasz się na wyprawę po rybę życia ? Poznaj sposoby łowienia w Norwegii jak też tamtejsze ryby. Na forum portalu wedkuje.pl poznasz porady dotyczące łowienia w Norwegii, łowiska oraz miejsca warte uwagi. Zapraszamy wszystkich sympatyków wędkowania w Norwe… »

87 wędkarzy
88 wątków

Łowiska w Niemczech zasady wędkowania i najlepsze miejscówki dla wędkarzy u naszych zachodnich sąsiadów. Sprawdź, gdzie i jak łowić ryby w Niemczech. Zapraszamy do dyskusji. »

80 wędkarzy
38 wątków

Wędkarstwo w Szwecji - grupa dla ludzi lubiących łowić za granicą. Poznaj metody oraz sposoby na ryby w szwecji. Na forum dowiesz się najciekawszych informacji dotyczących wypadu na ryby oraz sposobów na łowienie wielkich ryb. »

72 wędkarzy
89 wątków

Wędkarstwo w Skandynawii- Skandynawia jest bardzo popularnym miejsciem wybieranym przez wędkarzy chcacych wędkować za granicą. Zobacz informacje dotyczące zasad i reguł tam obowiązujących a także jakie ryby występują w kraju gdzie się wybierasz. Interesuje Cię wędkowanie w Skandynawii ? Zobacz opinie innych wędkarzy z portalu wedkuje.pl Podziel się swoimi spostrzeżeniami z wypraw na ryby. Jakie ło… »

47 wędkarzy
19 wątków

Wędkarstwo w Belgii Na forum grupy poruszamy takie zagadnienia jak łowiska w Belgii czy ryby w belgii. Opisujemy metody łowienia, porady oraz opinie przy wyborze miejscówek oraz sprzętu. Zapraszamy do dyskusji. »

39 wędkarzy
17 wątków

Wędkowanie w Chorwacji to jeden z najczęstszych kierunków wypraw polskich wędkarzy na zagraniczne łowy. Zapraszamy do dyskusji fanów tego kierunku wędkarskich wypraw. Opisujemy miejscówki, wędkowanie w chorwacji pozwolenie i inne kwestie związane z zasadami wędkowania w tym kraju. »

38 wędkarzy
34 wątków

Czyli Polscy wędkarze w Danii łączmy się i wymieniajmy:ciekawymi łowiskami,przygodami i nie tylko... »

37 wędkarzy
32 wątków

Wędkarstwo w Irlandii - To grupa dla osób łowiących ryby na terytorium Irlandii. Zapraszamy na forum do wymiany porad oraz opinii na temat łowisk oraz metod łowienia. »

36 wędkarzy
38 wątków

Wędkarstwo w Holandii - To grupa dla wszystkich przebywających na terenie tego kraju, jak też dla osób wybierających się tam na ryby. Na forum grupy wędkarstwa w Holandii dowiesz się o przepisach wędkarskich obowiązujących w tym kraju. Jakie są prawa połowu zobacz żeby nie musieć płacić kar za ich złamanie. Sprawdź jakie gatunki ryb są na tych terenach a następnie wybierz którą z metod najlepiej b… »

35 wędkarzy
8 wątków

Wędkarstwo we Francji - Przyłącz się do grupy użytkowników portalu wedkuje.pl, którzy są pasjonatami łowienia ryb we Francji. Poczytaj na forum porady i opinie osób, które pomogą znaleźć Ci ciekawe łowiska we Francji i nie tylko. »

33 wędkarzy
18 wątków

Wędkarstwo Anglia to miejsce, w którym gromadzimy opinie i porady dotyczące łowienia w anglii. Przyłącz się do grupy i poczytaj na naszym forum o metodach, rybach oraz łowiskach na terenie Anglii. »

32 wędkarzy
30 wątków

Wędkowanie w Hiszpanii - tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące metod łowienia oraz łowisk na terenie Hiszpanii. Dowiedz się na co łowić oraz jakie ryby w hiszpanii możesz spotkać. Hiszpania to nie tylko jeden znajpopularniejszych krajów turystycznych w Europie ale miejsce wspaniałych łowisk pstrągowych, brzanowych i sumowych. Dowiedz się jakie wymagania trzeba spełniać aby móć wędkować w Hiszpanii.… »

26 wędkarzy
17 wątków

Łowiska Czechy zapraszamy do grupy miłośników wędkowania u naszych sąsiadów. Zasady wędkowania w Czechach, najlepsze zbiornik i miejscówki. Sprawdź, gdzie warto wędkować w Czechach i na jakich zasadach. »

26 wędkarzy
29 wątków

Wędkarstwo we Włoszech - lubisz sobie powędkować w słonecznej Italii ? Przyłącz się do grupy wędkarzy łowiących ryby we Włoszech. Podziel się informacjami na forum, jak wybrać łowiska we Włoszech. Wszystkie opinie i porady mile widziane. »

15 wędkarzy
12 wątków

Łowiska na Ukrainie to grupa na forum portalu wedkuje.pl która zawiera informacje o wędkowaniu u naszym wschodnich sąsiadów. Sprawdź, gdzie i jak wędkować na Ukrainie. Wędkarstwo na Ukrainie jeśli nie chcesz narazić sie na kary zobacz także wymiary ochronne, zasady i przepisy wędkarskie jake obowiązują w tym kraju. Dowiedz się jakie metody i techniki stosuje się do połowu ryb tamtych regionów oraz… »

14 wędkarzy
1 wątek

 

 

techniki wędkarskie forum, sposoby łowienia ryb , na rzece, na grunt
wyposażenie wędkarza wędkarskie forum
miejscówki na ryby, ulubione łowiska
stowarzyszenia wędkarskie forum
grupy zainteresowań forum, hobby forum

 

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

zamów reklamę

Waga: 10,71 kg
Długość: 84 cm

rekordy Twojego Koła PZW »

dodaj swój rekord


Google