Łowiska za granicą - wędkarstwo, forum, łowienie, opinie, ryby, miejsca

wedkuje

Grupy tematyczne w portalu wedkuje.pl

 
 

łowiska za granicą, łowienie i wędkarstwo za granicąŁowiska za granicą to miejsce, w którym wędkarze w grupach opisują swoje relacje oraz porady związane z łowienie ryb za granicą. Na forum grup znajdziesz informacje dotyczące wędkarstwa za granicą z wyszczególnionymi miejscówkami oraz o sposobach doboru odpowiedniego sprzętu w danym łowisku. Łowiska za granicą forum to miejsce do wymiany doświadczeń i porad związanych z rybami za granicą. Dołącz się do grupy i dyskutuj na wszelkie tematy i znajdź odpowiedzi na pytania nurtujące wędkarzy łowiących za granicą.


Wędkarstwo w Norwegii - Poznaj sposoby łowienia w Norwegii jak też tamtejsze ryby. Na forum poznasz porady dotyczące łowienia w Norwegii. Zapraszamy wszystkich sympatyków wędkowania w Norwegii do przyłączenia się do grupy. »

73 wędkarzy
64 wątków

Łowiska w Niemczech zasady wędkowania i najlepsze miejscówki dla wędkarzy u naszych zachodnich sąsiadów. Sprawdź, gdzie i jak łowić ryby w Niemczech. Zapraszamy do dyskusji. »

67 wędkarzy
47 wątków

Wędkarstwo w Szwecji - grupa dla ludzi lubiących łowić za granicą. Poznaj metody oraz sposoby na ryby w szwecji. Na forum dowiesz się najciekawszych informacji dotyczących wypadu na ryby oraz sposobów na łowienie wielkich ryb. »

63 wędkarzy
79 wątków

Wędkarstwo w Skandynawii- Podziel się swoimi spostrzeżeniami z wypraw na ryby. Jakie łowiska w skandynawii polecacie ? Podyskutuj w grupie i zacznij łowić ryby w skandynawii »

41 wędkarzy
19 wątków

Wędkarstwo w Belgii Na forum grupy poruszamy takie zagadnienia jak łowiska w Belgii czy ryby w belgii. Opisujemy metody łowienia, porady oraz opinie przy wyborze miejscówek oraz sprzętu. Zapraszamy do dyskusji. »

35 wędkarzy
16 wątków

Wędkowanie w Chorwacji to jeden z najczęstszych kierunków wypraw polskich wędkarzy na zagraniczne łowy. Zapraszamy do dyskusji fanów tego kierunku wędkarskich wypraw. Opisujemy miejscówki, wędkowanie w chorwacji pozwolenie i inne kwestie związane z zasadami wędkowania w tym kraju. »

34 wędkarzy
34 wątków

Czyli Polscy wędkarze w Danii łączmy się i wymieniajmy:ciekawymi łowiskami,przygodami i nie tylko... »

33 wędkarzy
32 wątków

Wędkarstwo w Irlandii - To grupa dla osób łowiących ryby na terytorium Irlandii. Zapraszamy na forum do wymiany porad oraz opinii na temat łowisk oraz metod łowienia. »

32 wędkarzy
24 wątków

Wędkarstwo we Francji - Przyłącz się do grupy użytkowników portalu wedkuje.pl, którzy są pasjonatami łowienia ryb we Francji. Poczytaj na forum porady i opinie osób, które pomogą znaleźć Ci ciekawe łowiska we Francji i nie tylko. »

31 wędkarzy
17 wątków

Wędkarstwo Anglia to miejsce, w którym gromadzimy opinie i porady dotyczące łowienia w anglii. Przyłącz się do grupy i poczytaj na naszym forum o metodach, rybach oraz łowiskach na terenie Anglii. »

31 wędkarzy
29 wątków

Wędkarstwo w Holandii - To grupa dla wszystkich przebywających na terenie tego kraju, jak też dla osób wybierających się tam na ryby. Na forum wymieniamy poglądy takie jak: łowiska w holandii, metody łowienia ryb, opinie dotyczące sprzętu, miejscówek oraz gatunków ryb. Zapraszamy do dyskusji. »

25 wędkarzy
8 wątków

Wędkowanie w Hiszpanii - tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące metod łowienia oraz łowisk na terenie Hiszpanii. Dowiedz się na co łowić oraz jakie ryby w hiszpanii możesz spotkać. Zapraszamy wszystkich wędkarzy zainteresowanych w tym temacie do rozmowy oraz wymiany opinii i porad na forum grupy. »

24 wędkarzy
17 wątków

Łowiska Czechy zapraszamy do grupy miłośników wędkowania u naszych sąsiadów. Zasady wędkowania w Czechach, najlepsze zbiornik i miejscówki. Sprawdź, gdzie warto wędkować w Czechach i na jakich zasadach. »

22 wędkarzy
28 wątków

Łowiska na Ukrainie sprawdź, gdzie i jak wędkować na Ukrainie. Wędkarstwo na Ukrainie, zasady i przepisy wędkarskie. Zapraszamy do rozmów fanów wędkarstwa na Ukrainie i osoby zainteresowane połowem ryb w tych rejonach. »

14 wędkarzy
1 wątek

Wędkarstwo we Włoszech - lubisz sobie powędkować w słonecznej Italii ? Przyłącz się do grupy wędkarzy łowiących ryby we Włoszech. Podziel się informacjami na forum, jak wybrać łowiska we Włoszech. Wszystkie opinie i porady mile widziane. »

13 wędkarzy
11 wątków

    następne grupy (15)

techniki wędkarskie forum, sposoby łowienia ryb , na rzece, na grunt
wyposażenie wędkarza wędkarskie forum
miejscówki na ryby, ulubione łowiska
stowarzyszenia wędkarskie forum
grupy zainteresowań forum, hobby forumOgłoszenie płatne


daj ogłoszenie

Pierwsza wiosenna zasiadka. 54cm 3,50kg 19.04.2014r
rekordy Twojego Koła PZW »

 dodaj swój rekord

Google