Grupy tematyczne w portalu wedkuje.pl

łowiska za granicą, łowienie i wędkarstwo za granicąŁowiska za granicą to miejsce, w którym wędkarze w grupach opisują swoje relacje oraz porady związane z łowienie ryb za granicą. Na forum grup znajdziesz informacje dotyczące wędkarstwa za granicą z wyszczególnionymi miejscówkami oraz o sposobach doboru odpowiedniego sprzętu w danym łowisku. Łowiska za granicą forum to miejsce do wymiany doświadczeń i porad związanych z rybami za granicą. Dołącz się do grupy i dyskutuj na wszelkie tematy i znajdź odpowiedzi na pytania nurtujące wędkarzy łowiących za granicą.

zaproponuj swoją grupę

Wędkarstwo w Norwegii czyli jak to określa wielu, w wędkarskim raju. Dowiedz się więcej o uprawnieniach wymaganych na norweskich łowiskach. Wybierasz się na wyprawę po rybę życia ? Poznaj sposoby łowienia w Norwegii jak też tamtejsze ryby. Na forum portalu wedkuje.pl poznasz porady dotyczące łowienia w Norwegii, łowiska oraz miejsca warte uwagi. Zapraszamy wszystkich sympatyków wędkowania w Norwe… »

81 wędkarzy
84 wątków

Łowiska w Niemczech zasady wędkowania i najlepsze miejscówki dla wędkarzy u naszych zachodnich sąsiadów. Sprawdź, gdzie i jak łowić ryby w Niemczech. Zapraszamy do dyskusji. »

75 wędkarzy
49 wątków

Wędkarstwo w Szwecji - grupa dla ludzi lubiących łowić za granicą. Poznaj metody oraz sposoby na ryby w szwecji. Na forum dowiesz się najciekawszych informacji dotyczących wypadu na ryby oraz sposobów na łowienie wielkich ryb. »

69 wędkarzy
84 wątków

Wędkarstwo w Skandynawii- Skandynawia jest bardzo popularnym miejsciem wybieranym przez wędkarzy chcacych wędkować za granicą. Zobacz informacje dotyczące zasad i reguł tam obowiązujących a także jakie ryby występują w kraju gdzie się wybierasz. Interesuje Cię wędkowanie w Skandynawii ? Zobacz opinie innych wędkarzy z portalu wedkuje.pl Podziel się swoimi spostrzeżeniami z wypraw na ryby. Jakie ło… »

46 wędkarzy
19 wątków

Wędkarstwo w Belgii Na forum grupy poruszamy takie zagadnienia jak łowiska w Belgii czy ryby w belgii. Opisujemy metody łowienia, porady oraz opinie przy wyborze miejscówek oraz sprzętu. Zapraszamy do dyskusji. »

39 wędkarzy
17 wątków

Wędkowanie w Chorwacji to jeden z najczęstszych kierunków wypraw polskich wędkarzy na zagraniczne łowy. Zapraszamy do dyskusji fanów tego kierunku wędkarskich wypraw. Opisujemy miejscówki, wędkowanie w chorwacji pozwolenie i inne kwestie związane z zasadami wędkowania w tym kraju. »

37 wędkarzy
34 wątków

Czyli Polscy wędkarze w Danii łączmy się i wymieniajmy:ciekawymi łowiskami,przygodami i nie tylko... »

36 wędkarzy
32 wątków

Wędkarstwo w Irlandii - To grupa dla osób łowiących ryby na terytorium Irlandii. Zapraszamy na forum do wymiany porad oraz opinii na temat łowisk oraz metod łowienia. »

36 wędkarzy
38 wątków

Wędkarstwo w Holandii - To grupa dla wszystkich przebywających na terenie tego kraju, jak też dla osób wybierających się tam na ryby. Na forum grupy wędkarstwa w Holandii dowiesz się o przepisach wędkarskich obowiązujących w tym kraju. Jakie są prawa połowu zobacz żeby nie musieć płacić kar za ich złamanie. Sprawdź jakie gatunki ryb są na tych terenach a następnie wybierz którą z metod najlepiej b… »

35 wędkarzy
8 wątków

Wędkarstwo Anglia to miejsce, w którym gromadzimy opinie i porady dotyczące łowienia w anglii. Przyłącz się do grupy i poczytaj na naszym forum o metodach, rybach oraz łowiskach na terenie Anglii. »

33 wędkarzy
30 wątków

Wędkarstwo we Francji - Przyłącz się do grupy użytkowników portalu wedkuje.pl, którzy są pasjonatami łowienia ryb we Francji. Poczytaj na forum porady i opinie osób, które pomogą znaleźć Ci ciekawe łowiska we Francji i nie tylko. »

33 wędkarzy
18 wątków

Łowiska Czechy zapraszamy do grupy miłośników wędkowania u naszych sąsiadów. Zasady wędkowania w Czechach, najlepsze zbiornik i miejscówki. Sprawdź, gdzie warto wędkować w Czechach i na jakich zasadach. »

26 wędkarzy
29 wątków

Wędkowanie w Hiszpanii - tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące metod łowienia oraz łowisk na terenie Hiszpanii. Dowiedz się na co łowić oraz jakie ryby w hiszpanii możesz spotkać. Hiszpania to nie tylko jeden znajpopularniejszych krajów turystycznych w Europie ale miejsce wspaniałych łowisk pstrągowych, brzanowych i sumowych. Dowiedz się jakie wymagania trzeba spełniać aby móć wędkować w Hiszpanii.… »

25 wędkarzy
17 wątków

Wędkarstwo we Włoszech - lubisz sobie powędkować w słonecznej Italii ? Przyłącz się do grupy wędkarzy łowiących ryby we Włoszech. Podziel się informacjami na forum, jak wybrać łowiska we Włoszech. Wszystkie opinie i porady mile widziane. »

15 wędkarzy
12 wątków

Łowiska na Ukrainie to grupa na forum portalu wedkuje.pl która zawiera informacje o wędkowaniu u naszym wschodnich sąsiadów. Sprawdź, gdzie i jak wędkować na Ukrainie. Wędkarstwo na Ukrainie jeśli nie chcesz narazić sie na kary zobacz także wymiary ochronne, zasady i przepisy wędkarskie jake obowiązują w tym kraju. Dowiedz się jakie metody i techniki stosuje się do połowu ryb tamtych regionów oraz… »

14 wędkarzy
1 wątek

 

 

techniki wędkarskie forum, sposoby łowienia ryb , na rzece, na grunt
wyposażenie wędkarza wędkarskie forum
miejscówki na ryby, ulubione łowiska
stowarzyszenia wędkarskie forum
grupy zainteresowań forum, hobby forum

 

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

zamów reklamę

Wędkarskie okazy

Brda Bydgoszcz
rekordy Twojego Koła PZW »

dodaj swój rekord

Google