Łowiska za granicą - wędkarstwo, forum, łowienie, opinie, ryby, miejsca

wedkuje

Grupy tematyczne w portalu wedkuje.pl

 
 

łowiska za granicą, łowienie i wędkarstwo za granicąŁowiska za granicą to miejsce, w którym wędkarze w grupach opisują swoje relacje oraz porady związane z łowienie ryb za granicą. Na forum grup znajdziesz informacje dotyczące wędkarstwa za granicą z wyszczególnionymi miejscówkami oraz o sposobach doboru odpowiedniego sprzętu w danym łowisku. Łowiska za granicą forum to miejsce do wymiany doświadczeń i porad związanych z rybami za granicą. Dołącz się do grupy i dyskutuj na wszelkie tematy i znajdź odpowiedzi na pytania nurtujące wędkarzy łowiących za granicą.


Wędkarstwo w Norwegii - Poznaj sposoby łowienia w Norwegii jak też tamtejsze ryby. Na forum poznasz porady dotyczące łowienia w Norwegii. Zapraszamy wszystkich sympatyków wędkowania w Norwegii do przyłączenia się do grupy. »

72 wędkarzy
80 wątków

Łowiska w Niemczech zasady wędkowania i najlepsze miejscówki dla wędkarzy u naszych zachodnich sąsiadów. Sprawdź, gdzie i jak łowić ryby w Niemczech. Zapraszamy do dyskusji. »

67 wędkarzy
47 wątków

Wędkarstwo w Szwecji - grupa dla ludzi lubiących łowić za granicą. Poznaj metody oraz sposoby na ryby w szwecji. Na forum dowiesz się najciekawszych informacji dotyczących wypadu na ryby oraz sposobów na łowienie wielkich ryb. »

63 wędkarzy
79 wątków

Wędkarstwo w Skandynawii- Podziel się swoimi spostrzeżeniami z wypraw na ryby. Jakie łowiska w skandynawii polecacie ? Podyskutuj w grupie i zacznij łowić ryby w skandynawii »

41 wędkarzy
19 wątków

Wędkarstwo w Belgii Na forum grupy poruszamy takie zagadnienia jak łowiska w Belgii czy ryby w belgii. Opisujemy metody łowienia, porady oraz opinie przy wyborze miejscówek oraz sprzętu. Zapraszamy do dyskusji. »

35 wędkarzy
16 wątków

Wędkowanie w Chorwacji to jeden z najczęstszych kierunków wypraw polskich wędkarzy na zagraniczne łowy. Zapraszamy do dyskusji fanów tego kierunku wędkarskich wypraw. Opisujemy miejscówki, wędkowanie w chorwacji pozwolenie i inne kwestie związane z zasadami wędkowania w tym kraju. »

34 wędkarzy
34 wątków

Czyli Polscy wędkarze w Danii łączmy się i wymieniajmy:ciekawymi łowiskami,przygodami i nie tylko... »

32 wędkarzy
30 wątków

Wędkarstwo we Francji - Przyłącz się do grupy użytkowników portalu wedkuje.pl, którzy są pasjonatami łowienia ryb we Francji. Poczytaj na forum porady i opinie osób, które pomogą znaleźć Ci ciekawe łowiska we Francji i nie tylko. »

31 wędkarzy
17 wątków

Wędkarstwo Anglia to miejsce, w którym gromadzimy opinie i porady dotyczące łowienia w anglii. Przyłącz się do grupy i poczytaj na naszym forum o metodach, rybach oraz łowiskach na terenie Anglii. »

31 wędkarzy
29 wątków

Wędkarstwo w Irlandii - To grupa dla osób łowiących ryby na terytorium Irlandii. Zapraszamy na forum do wymiany porad oraz opinii na temat łowisk oraz metod łowienia. »

31 wędkarzy
24 wątków

Wędkarstwo w Holandii - To grupa dla wszystkich przebywających na terenie tego kraju, jak też dla osób wybierających się tam na ryby. Na forum wymieniamy poglądy takie jak: łowiska w holandii, metody łowienia ryb, opinie dotyczące sprzętu, miejscówek oraz gatunków ryb. Zapraszamy do dyskusji. »

25 wędkarzy
8 wątków

Wędkowanie w Hiszpanii - tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące metod łowienia oraz łowisk na terenie Hiszpanii. Dowiedz się na co łowić oraz jakie ryby w hiszpanii możesz spotkać. Zapraszamy wszystkich wędkarzy zainteresowanych w tym temacie do rozmowy oraz wymiany opinii i porad na forum grupy. »

24 wędkarzy
17 wątków

Łowiska Czechy zapraszamy do grupy miłośników wędkowania u naszych sąsiadów. Zasady wędkowania w Czechach, najlepsze zbiornik i miejscówki. Sprawdź, gdzie warto wędkować w Czechach i na jakich zasadach. »

22 wędkarzy
28 wątków

Łowiska na Ukrainie sprawdź, gdzie i jak wędkować na Ukrainie. Wędkarstwo na Ukrainie, zasady i przepisy wędkarskie. Zapraszamy do rozmów fanów wędkarstwa na Ukrainie i osoby zainteresowane połowem ryb w tych rejonach. »

14 wędkarzy
1 wątek

Wędkarstwo we Włoszech - lubisz sobie powędkować w słonecznej Italii ? Przyłącz się do grupy wędkarzy łowiących ryby we Włoszech. Podziel się informacjami na forum, jak wybrać łowiska we Włoszech. Wszystkie opinie i porady mile widziane. »

13 wędkarzy
11 wątków

    następne grupy (15)

techniki wędkarskie forum, sposoby łowienia ryb , na rzece, na grunt
wyposażenie wędkarza wędkarskie forum
miejscówki na ryby, ulubione łowiska
stowarzyszenia wędkarskie forum
grupy zainteresowań forum, hobby forumOgłoszenie płatne


daj ogłoszenie

Przeczyce 40 cm 850gram
rekordy Twojego Koła PZW »

 dodaj swój rekord

Google