Grupy tematyczne w portalu wedkuje.pl

techniki wędkarskie forum, sposoby łowienia ryb , na rzece, na gruntTechniki wędkarskie forum zapraszamy do udziału w dyskusji na temat poszczególnych technik połowu ryb. Sposoby łowienia ryb, techniki podejścia do poszczególnych gatunków i wiele, cennych informacji. Sprawdź sposoby łowienia ryb na rzece, na grunt i inne sposoby. Poznaj tajniki poszczególnych technik zanim wybierzesz się na ryby.


zaproponuj swoją grupę

Szczupak na spinning - grupa jest dostępna dla wszystkich fascynatów szczupaka Szczupakowcy grupa wędkarzy szczupakowych. Ten niezwykły i najszybszy drapieżnik fascynuje wielu wędkarzy od początku ich przygody z wędkarstwem. Szczupakowcy to grupa na forum portalu wędkarskiego wedkuje.pl gdzie znajdziesz wiele interesujących informacji oraz porad dotyczących metody połowu tej ryby. Łowienie drapie… »

1562 wędkarzy
363 wątków

Nasza Grupa Sandacz na spining jest zamknięta i taka na razie pozostanie. Mamy ponad 1000 userów i tworzymy zgrany, rozumiejący się kolektyw. W Naszej Grupie nie ma kłótni, ani osobistych wycieczek, obowiązuje grzeczność, wymiana doświadczeń i wzajemna pomoc. Aby utrzymać Grupę w takiej formule, zmuszeni jesteśmy do wnikliwego przyglądania się nowo wstępującym. Nie będziemy akceptować nowych użytk… »

1048 wędkarzy
158 wątków

Zapraszam do grupy wszystkich wędkarzy, którzy fascynują się piękną rybą jaką jest Okoń, będzie można na forum Grupy wymieniać się wszelkimi informacjami na temat techniki połowu, stosowanych przynęt, sprzętu itd.itp. »

1030 wędkarzy
146 wątków

Grupa powstała specjalnie z myślą o wszystkich, którzy zaczynają swoją przygodę z wędkarstwem Wędkarstwo dla początkujących, początkujący wędkarz , a zwłaszcza ze spinningiem i spławikiem które de facto są najczęstszymi metodami wybieranymi na początek. zapraszam wszystkich, którzy lubią dzielić się doświadczeniem i chcą pomagać innym, oraz samych zainteresowanych, którzy dopiero co rozpoczynają s… »

975 wędkarzy
924 wątków

Zrób to sam - wędkarskie majsterkowanie, pomysły i patenty na przynęty i akcesoria do wędkowania, domowa produkcja woblerów, koszyczków , podpórek i stojaków.... foto:marekc »

845 wędkarzy
410 wątków

Włos na karpia to grupa na forum wedkuje.pl dotycząca wędkowania metodą na włos. Doradzamy jaki wybrać sprzęt, akcesoria do tej techniki. Czytaj porady i wskazówki i zwiększ skuteczność swojego wędkowania. Zapraszamy do dyskusji w grupie karp na włos gdzie możesz wymieniać poglądy i informacje z innymi zwolennikami tej metody - zabierz głos i dowiedz się więcej rozmawiając z użytkownikami portalu … »

832 wędkarzy
296 wątków

Grupa ta powstałą z myślą o niedocenianym łowieniu metodą spławikową,którą można złowić bardzo duże okazy ryb Duże ryby na spławik, spławikowcy . W tej grupie znajdują się jednakże ludzie którzy tę metodę doceniają i szanują oraz w pełni jej zalet łowią nią,spędzając miłe chwile z rodziną. »

829 wędkarzy
128 wątków

Chciałbym utworzyć grupę wędkarzy, którzy nie boją się wędkowania w mroku. Którym osłona nocy daje większą przyjemność z wędkowania »

750 wędkarzy
69 wątków

Grupa zajmująca się problematyką wędkarstwa rzecznego. Porady dotyczące technik połowu stosowanych nad rzekami.Gatunkami ryb jakie w nich łowimy i problemami które dotyczą poszczególnych rzek w naszym kraju.Nie ograniczamy się do wybranych technik danego obszaru kraju.Jesteśmy otwarci na łowiących innymi metodami i w innych częściach Polski.Reszta pytań i problemów wędkarzy wyjdzie w rozmowach pr… »

684 wędkarzy
143 wątków

Grupa przeznaczona dla osób, które łowią ryby na żywca. Jest to metoda polegająca na wędkowaniu przy użyciu żywej przynęty. Grupa wędkowanie na żywca to miejsce na forum portalu wedkuje.pl gdzie znajdziesz porady i informacje dotyczące tej techniki wędkowania. Dowiedz się więcej ,sprawdź porady i wskazówki ludzi z naszej społeczności wędkarskiej które pomogą Ci w doskonaleniu tej techiki. Zobacz j… »

645 wędkarzy
166 wątków

Metoda odległościowa, to jedna z rzadziej stosowanych metod łowienia na zawodach nie mniej jednak bardzo popularna w wędkarskie rekreacyjnym w naszym kraju. Używana często w przypadkach gdy ryby są dalego od brzegu albo jeśli trudno nam się do nich dostać. Na czym polega, jakie elementy zestawu stosować? Zapraszamy do dyskusji fanów metody angielskiej na forum grupy wędkarstwo odległościówka. Zob… »

492 wędkarzy
148 wątków

Zapraszam wszystkich którym nie jest obce nocne przesiadywanie w nocy na rybach,czy to w ciepłą noc czy też ulewę... porady,opinie,zdobyte doświadczenia - łowienie w nocy. »

489 wędkarzy
51 wątków

Grupa poświęcona dla wszystkich którzy posiadają własne stawy, oczka wodne a także dla tych którzy mają wiedzę, doświadczenie związane z pielęgnacją stawu. »

470 wędkarzy
364 wątków

Wędkarstwo gruntowe na wodach stojących - to grupa stworzona specjalnie dla wędkarzy łowiących metodami gruntowymi w wodach stojących ryby spokojnego żeru. W tej grupie będziemy rozmawiać o tym sposobie połowy ryb oraz udzielać porad na tematy związane z wędkarstwem gruntowym. Wędkarze grupy na forum portalu wedkuje.pl wymieniają się opiniami na temat tej techniki łowienia. Chcesz zwiększyć swoją… »

452 wędkarzy
71 wątków

Boczny trok, to rewelacyjna metoda połowu, która doskonale radzi sobie zarówno w jeziorach, jak i rzekach. Bardzo popularna zarówno w rekreacyjnym wędkowaniu jak i w wyczynowym podczas zawodów. Zapraszamy do dyskusji fanów tej metody w jej grupie na forum portalu wedkuje.pl. Jakie są elementy zestawu, boczny trok jak wiązać i nie tylko. Zobacz jak odpowiednio wybrać sprzęt i akcesoria do tej techn… »

357 wędkarzy
88 wątków

 

 

techniki wędkarskie forum, sposoby łowienia ryb , na rzece, na grunt
wyposażenie wędkarza wędkarskie forum
miejscówki na ryby, ulubione łowiska
stowarzyszenia wędkarskie forum
grupy zainteresowań forum, hobby forum

 

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

zamów reklamę

Wędkarskie okazy

Szczupak 106 cm , 9 kg
rekordy Twojego Koła PZW »

dodaj swój rekord

Google