Techniki wędkarskie forum, sposoby łowienia ryb , na rzece, na grunt

wedkuje

Grupy tematyczne w portalu wedkuje.pl

 
 

techniki wędkarskie forum, sposoby łowienia ryb , na rzece, na gruntTechniki wędkarskie forum zapraszamy do udziału w dyskusji na temat poszczególnych technik połowu ryb. Sposoby łowienia ryb, techniki podejścia do poszczególnych gatunków i wiele, cennych informacji. Sprawdź sposoby łowienia ryb na rzece, na grunt i inne sposoby. Poznaj tajniki poszczególnych technik zanim wybierzesz się na ryby.Szczupak na spinning - grupa jest dostępna dla wszystkich fascynatów szczupaka Szczupakowcy grupa wędkarzy szczupakowych. Ten niezwykły i najszybszy drapieżnik fascynuje mnie od początku mojej przygody z wędkarstwem. »

1417 wędkarzy
328 wątków

Nasza Grupa Sandacz na spining jest zamknięta i taka na razie pozostanie. Mamy ponad 1000 userów i tworzymy zgrany, rozumiejący się kolektyw. W Naszej Grupie nie ma kłótni, ani osobistych wycieczek, obowiązuje grzeczność, wymiana doświadczeń i wzajemna pomoc. Aby utrzymać Grupę w takiej formule, zmuszeni jesteśmy do wnikliwego przyglądania się nowo wstępującym. Nie będziemy akcept… »

1004 wędkarzy
150 wątków

Zapraszam do grupy wszystkich wędkarzy, którzy fascynują się piękną rybą jaką jest Okoń, będzie można na forum Grupy wymieniać się wszelkimi informacjami na temat techniki połowu, stosowanych przynęt, sprzętu itd.itp. »

961 wędkarzy
93 wątków

Grupa powstała specjalnie z myślą o wszystkich, którzy zaczynają swoją przygodę z wędkarstwem Wędkarstwo dla początkujących, początkujący wędkarz , a zwłaszcza ze spinningiem i spławikiem które de facto są najczęstszymi metodami wybieranymi na początek. zapraszam wszystkich, którzy lubią dzielić się doświadczeniem i chcą pomagać innym, oraz samych zainteresowanych, którzy dopiero … »

928 wędkarzy
909 wątków

Zrób to sam - wędkarskie majsterkowanie, pomysły i patenty na przynęty i akcesoria do wędkowania, domowa produkcja woblerów, koszyczków , podpórek i stojaków.... foto:marekc »

805 wędkarzy
269 wątków

Grupa dla wszystkich którzy interesują się wędkarstwem karpiowym metodą włosową (w tej grupie propagujemy zasadę C&R / NO KILL) »

774 wędkarzy
278 wątków

Grupa ta powstałą z myślą o niedocenianym łowieniu metodą spławikową,którą można złowić bardzo duże okazy ryb Duże ryby na spławik, spławikowcy . W tej grupie znajdują się jednakże ludzie którzy tę metodę doceniają i szanują oraz w pełni jej zalet łowią nią,spędzając miłe chwile z rodziną. »

745 wędkarzy
150 wątków

Chciałbym utworzyć grupę wędkarzy, którzy nie boją się wędkowania w mroku. Którym osłona nocy daje większą przyjemność z wędkowania »

708 wędkarzy
60 wątków

Grupa zajmująca się problematyką wędkarstwa rzecznego. Porady dotyczące technik połowu stosowanych nad rzekami.Gatunkami ryb jakie w nich łowimy i problemami które dotyczą poszczególnych rzek w naszym kraju.Nie ograniczamy się do wybranych technik danego obszaru kraju.Jesteśmy otwarci na łowiących innymi metodami i w innych częściach Polski.Reszta pytań i problemów wędkarzy wyjdzie w rozmowach pr… »

655 wędkarzy
141 wątków

Grupa przeznaczona dla osób, które łowią ryby na żywca. Zapraszam wszystkich, którzy stosują tą metodę. W grupie możecie pochwalić się swoimi okazami, dać wskazówki innym itp. »

571 wędkarzy
157 wątków

Zapraszam wszystkich którym nie jest obce nocne przesiadywanie w nocy na rybach,czy to w ciepłą noc czy też ulewę... porady,opinie,zdobyte doświadczenia - łowienie w nocy. »

441 wędkarzy
48 wątków

Metoda odległościowa, to jedna z bardziej popularnych metod połowu. Na czym polega, jakie elementy zestawu stosować? Zapraszamy do dyskusji fanów metody angielskiej. »

440 wędkarzy
134 wątków

Grupa poświęcona dla wszystkich którzy posiadają własne stawy, oczka wodne a także dla tych którzy mają wiedzę, doświadczenie związane z pielęgnacją stawu. »

421 wędkarzy
303 wątków

Wędkarstwo gruntowe na wodach stojących - to grupa stworzona specjalnie dla wędkarzy łowiących metodami gruntowymi w wodach stojących ryby spokojnego żeru.W tej grupie będziemy rozmawiać o tym sposobie połowy ryb oraz udzielać porad na tematy związane z wędkarstwem gruntowym. »

354 wędkarzy
87 wątków

Boczny trok, to rewelacyjna metoda połowu, która doskonale radzi sobie zarówno w jeziorach, jak i rzekach. Zapraszamy do dyskusji fanów tej metody. Elementy zestawu, boczny trok jak wiązać i nie tylko. Wszystko o bocznym troku. »

335 wędkarzy
85 wątków

    następne grupy (15)

techniki wędkarskie forum, sposoby łowienia ryb , na rzece, na grunt
wyposażenie wędkarza wędkarskie forum
miejscówki na ryby, ulubione łowiska
stowarzyszenia wędkarskie forum
grupy zainteresowań forum, hobby forumOgłoszenie płatne


daj ogłoszenie

rekordy Twojego Koła PZW »

 dodaj swój rekord

Google