Sprzedam ponton wędkarski, ponton wędkarski używany, sprzedaż pontonów wędkarskich - ogłoszenia wędkarskie - allegro

» » Pontony » (2)


 sprzedam ponton wędkarski, ponton wędkarski używany, sprzedaż pontonów wędkarskich Sprzedam ponton wędkarski w naszej bazie ogłoszeń umożliwia Ci zamieszczanie ofert dotyczących chęci sprzedaży tego rodzaju sprzętu. Dodaj ogłoszenia ponton wędkarski używany, a osoby zainteresowane zakupem będą mogły znaleźć kontakt do Ciebie. Możesz zamieścić również ogłoszenie sprzedaż pontonów wędkarskich co zwiększy Twoje szanse na znalezienie osób zainteresowanych kupnem.ponton-zakupiony-przeze-mnie-w-ubieglym-roku-uzywPonton zakupiony przeze mnie w ubiegłym roku, używany tylko kilkakrotnie, bardzo zadbany, nie nosi praktycznie śladów eksploatacji, jest w stanie idealnym.
Doposażony przeze mnie w elektryczną pompkę do napełniania komór, oraz płytę ze sklejki do posadawiania żelowego akumulatora, oraz kamizelkę ratunkową.
Pompka, płyta i kamizelka -

zobacz całe ogłoszenie »

CENA 3 500,00 PLN
(do negocjacji)
kategoria
SPRZĘT PŁYWAJĄCY
PONTONY

rodzaj
PONTONY SPRZEDAM
zamieszczono
2015-06-29
ogłoszenie nr
23242
witamsprzedam-ponton-kolibri-km300-ze-sztywna-pWitam,
Sprzedam ponton Kolibri KM300 ze sztywną podłogą i pełnym wyposażeniem(pompka,wiosła,ławki,torba transportowa).Więcej informacji mogę podać w dalszej korespondencji:

m.konecki@vp.pl nr tel.604912714

Uwaga:W związku na możliwy utrudniony kontakt telefoniczny(praca) zainteresowanych po nieudanej próbi

zobacz całe ogłoszenie »

CENA 1 000,00 PLN
kategoria
SPRZĘT PŁYWAJĄCY
PONTONY

rodzaj
PONTONY SPRZEDAM
zamieszczono
2015-06-17
ogłoszenie nr
23128

dodaj nowe ogłoszenie
Redakcja wedkuje.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!

Ogłoszenie płatne


   

Zimowy płyn do plecionek wędkarskich uszczelnia wszystkie pory na powierzchni linki , utrudnia osadzanie się wody i zamarzanie wody na lince. W trakcie wędkowania g…

Zimowy płyn do plecionek wędkarskich uszczelnia wszystkie pory na powierzchni linki , utrudnia osadzanie się wody i zamarzanie wody na lince. W trakcie wędkowania gdy przeciągamy plecionkę przez przelotki, płyn z linki częściowo osadza się na przelotkach, utrudniając gromadzenie się lodu na nich. P…

zobacz całe ogłoszenie »

daj ogłoszenie

zamów reklamę

Google