Dobre miejsce na ryby, miejsca nad jeziorem, dobre łowiska, miejscówki nad rzeką

wedkuje

Grupy tematyczne w portalu wedkuje.pl

 
 

Dobre miejsce na ryby, miejsca nad jeziorem, dobre łowiska, miejscówki nad rzekąDobre miejsce na ryby - w tym miejscu wymieniamy poglądy dotyczące brań w różnych zbiornikach wodnych na terenie Polski jak też za granicą. W grupach rozmawiamy na tematy gdzie znajdują się dobre miejsca nad jeziorem. Wędkarze preferujący wędkarstwo rzeczne mogą poznać miejscówki nad rzeką. Dołącz do istniejącej grupy bądź zaproponuj swoją i porozmawiaj o tym gdzie znajdują się dobre łowiska.Witam ! Ta grupa została stworzona dla fanów rzeki Warty zapraszam do wymienianiem się informacjami »

430 wędkarzy
174 wątków

Zalew Sulejowski to nie tylko wspaniałe miejsce do wędkowania, ale również rodzinnego wypoczynku. Zapraszamy do dyskusji wszystkie osoby zainteresowane łowieniem nad zalewem, a także jego stałych bywalców. »

262 wędkarzy
30 wątków

Grupa dla wszystkich wędkujących na odcinku Warszawskiej Wisły, wymiana doświadczeń, relacje z wypraw, opisy miejscówek i wszystko co jest związane z Warszawskim odcinkiem naszej królowej rzek. »

246 wędkarzy
94 wątków

Miejsce, w którym możemy się wymienić doświadczeniami, miejscówkami i obserwacjami z jezior mazurskich. »

213 wędkarzy
148 wątków

Wędkarstwo jeziorowe - zapraszam wszystkich pasjonatów wędkarstwa jeziorowego do dyskusji i uzyskiwania nowych interesujących wiadomości na temat łowienia białej ryby - łowienie ryb w jeziorze, wędkwanie w jeziorach - wędkarstkie zestawy jeziorowe.... »

205 wędkarzy
52 wątków

Grupa dla wędkarzy z woj.pomorskiego i nie tylko. Opisy łowisk, aktualna sytuacja z rybkami na pomorskich łowiskach, relacje z wypraw, polecanie ośrodków wypoczynkowych na pomorzu. Wszelkie rozmowy o wędkarstwie na Pomorzu. Tu można się umówić na ryby z kolegami z portalu, porozmawiać gdzie najlepiej ruszyć. »

194 wędkarzy
80 wątków

Ogólnie wszystko na temat śląskich zbiorników,porady,miejscówki,wieści znad wody. Docelowo grupa pasjonatów tych zbiorników którzy wymieniają się doświadczeniami i spostrzeżeniami a nie uszczypliwościami. »

185 wędkarzy
80 wątków

Rzeka Bug i rzeka Narew, to popularne kierunki wypraw polskich wędkarzy. Zapraszamy do dyskusji osoby łowiące nad wspomnianymi rzekami oraz ich fanów. »

175 wędkarzy
69 wątków

Wędkowanie nad Wisłą dostarcza niezapomnianych wrażeń. Jest to największa i bardzo urozmaicona rzeka na swych poszczególnych odcinkach.W tej grupie można podzielić się swoimi spostrzeżeniami, metodami połowu, radami i miejscami w których najczęściej łowimy nad Wisłą. Ważne są także każde okresowe przybory i niżówki, które za każdym razem zmieniają charakter danego odcinka rzeki. … »

169 wędkarzy
114 wątków

Zapraszam do dyskusji miłośników połowu na morzu. Jakie jednostki polecacie, a które odradzacie, słowem co warto wybierać, a czego nie, aby mieć udany wypad na dorsze. »

167 wędkarzy
125 wątków

Grupa została stworzona dla propagandy łowisk w Wielkopolsce. Można zamieszczać tu zdjęcia łowisk oraz ich szczegółowe opisy. »

158 wędkarzy
67 wątków

Zalew Zegrzyński to jeden z najpopularniejszych zbiorników wodnych w Polsce, niezależnie od tego czy ktoś pochodzi z Warszawy czy południa Polski, doskonale zna Zegrze. Zapraszamy do rozmów miłośników Zalewu Zegrzyńskiego. »

143 wędkarzy
40 wątków

Ta grupa jest przeznaczona dla ludzi którzy uwielbiają połowy z dolnośląskich rzek.Do tej grupy mogą należeć równie dobrze poławiacze kleni i pstrągów z rzeczek i leszczy i karpi z dolnośląskiej Odry. »

124 wędkarzy
43 wątków

Wtej grupie możemy sie wymieniać ciekawymi miejscówkami na Wiśle pomiędzy Oświęcimiem a Jankowicami a także na kanale Dwory. Tutaj macie link do ogólnego opisu kanału: http://www.wedkuje.pl/lowisko,kanal-dwory,38579 »

123 wędkarzy
26 wątków

Grupa przeznaczona dla osób wędkujących na Podkarpaciu Podkarpacie wędkarstwo, wędkarstwo na podkarpaciu , znane łowiska, zasady wędkowania, okazy, relacje z wypraw. »

101 wędkarzy
39 wątków

    następne grupy (15)

techniki wędkarskie forum, sposoby łowienia ryb , na rzece, na grunt
wyposażenie wędkarza wędkarskie forum
miejscówki na ryby, ulubione łowiska
stowarzyszenia wędkarskie forum
grupy zainteresowań forum, hobby forumOgłoszenie płatne


daj ogłoszenie

rekordy Twojego Koła PZW »

 dodaj swój rekord

Google