Grupy tematyczne w portalu wedkuje.pl

Dobre miejsce na ryby, miejsca nad jeziorem, dobre łowiska, miejscówki nad rzekąDobre miejsce na ryby - w tym miejscu wymieniamy poglądy dotyczące brań w różnych zbiornikach wodnych na terenie Polski jak też za granicą. W grupach rozmawiamy na tematy gdzie znajdują się dobre miejsca nad jeziorem. Wędkarze preferujący wędkarstwo rzeczne mogą poznać miejscówki nad rzeką. Dołącz do istniejącej grupy bądź zaproponuj swoją i porozmawiaj o tym gdzie znajdują się dobre łowiska.


zaproponuj swoją grupę

Witam ! Ta grupa została stworzona dla fanów rzeki Warty zapraszam do wymienianiem się informacjami »

473 wędkarzy
155 wątków

Zalew Sulejowski to nie tylko wspaniałe miejsce do wędkowania, ale również rodzinnego wypoczynku. Zapraszamy do dyskusji wszystkie osoby zainteresowane łowieniem nad zalewem, a także jego stałych bywalców. »

284 wędkarzy
31 wątków

Warszawska Wisła to grupa na forum portalu wedkuje.pl gdzie wędkarze mogą dyskutować na temat warszawskiego odcinku Wisły. Sprawdź jakie miejscówki polecają wędkarze w Warszawie i gdzie warto się wybrać. Jakimi metodami najlepiej łowić i jakie gatunki ryb można tam spotakć. Wędkarstwo warszawa to porady i wskazówki dotyczące wędkowania w stolicy. Dowiedz się więcej o warszawskich łowiskach. Złowił… »

279 wędkarzy
105 wątków

Miejsce, w którym możemy się wymienić doświadczeniami, miejscówkami i obserwacjami z jezior mazurskich. »

243 wędkarzy
168 wątków

Wędkarstwo jeziorowe - zapraszam wszystkich pasjonatów wędkarstwa jeziorowego do dyskusji i uzyskiwania nowych interesujących wiadomości na temat łowienia białej ryby - łowienie ryb w jeziorze, wędkwanie w jeziorach - wędkarstkie zestawy jeziorowe.... »

222 wędkarzy
53 wątków

Ogólnie wszystko na temat śląskich zbiorników,porady,miejscówki,wieści znad wody. Docelowo grupa pasjonatów tych zbiorników którzy wymieniają się doświadczeniami i spostrzeżeniami a nie uszczypliwościami. »

199 wędkarzy
82 wątków

Wędkowanie nad Wisłą dostarcza niezapomnianych wrażeń. Jest to największa i bardzo urozmaicona rzeka na swych poszczególnych odcinkach.W tej grupie można podzielić się swoimi spostrzeżeniami, metodami połowu, radami i miejscami w których najczęściej łowimy nad Wisłą. Ważne są także każde okresowe przybory i niżówki, które za każdym razem zmieniają charakter danego odcinka rzeki. Istotny jest takż… »

193 wędkarzy
119 wątków

Grupa dla wędkarzy z woj.pomorskiego i nie tylko. Opisy łowisk, aktualna sytuacja z rybkami na pomorskich łowiskach, relacje z wypraw, polecanie ośrodków wypoczynkowych na pomorzu. Wszelkie rozmowy o wędkarstwie na Pomorzu. Tu można się umówić na ryby z kolegami z portalu, porozmawiać gdzie najlepiej ruszyć. »

193 wędkarzy
80 wątków

Rzeka Bug i rzeka Narew, to popularne kierunki wypraw polskich wędkarzy. Zapraszamy do dyskusji osoby łowiące nad wspomnianymi rzekami oraz ich fanów. »

189 wędkarzy
72 wątków

Zapraszam do dyskusji miłośników połowu na morzu. Jakie jednostki polecacie, a które odradzacie, słowem co warto wybierać, a czego nie, aby mieć udany wypad na dorsze. »

182 wędkarzy
95 wątków

Grupa została stworzona dla propagandy łowisk w Wielkopolsce. Można zamieszczać tu zdjęcia łowisk oraz ich szczegółowe opisy. »

169 wędkarzy
70 wątków

Zalew Zegrzyński to jeden z najpopularniejszych zbiorników wodnych w Polsce, niezależnie od tego czy ktoś pochodzi z Warszawy czy południa Polski, doskonale zna Zegrze dlatego zapraszamy do dyskusji na forum grupy. Zobacz zegrzyński mapa i sprawdź gdzie są najlepsze miejscówki wędkarskie na tym znamym akwenie. Przeczytaj opinie i porady innych wędkarzy naszego portalu o metodach łowienia skuteczny… »

157 wędkarzy
47 wątków

Ta grupa jest przeznaczona dla ludzi którzy uwielbiają połowy z dolnośląskich rzek.Do tej grupy mogą należeć równie dobrze poławiacze kleni i pstrągów z rzeczek i leszczy i karpi z dolnośląskiej Odry. »

138 wędkarzy
46 wątków

Wtej grupie możemy sie wymieniać ciekawymi miejscówkami na Wiśle pomiędzy Oświęcimiem a Jankowicami a także na kanale Dwory. Tutaj macie link do ogólnego opisu kanału: http://www.wedkuje.pl/lowisko,kanal-dwory,38579 »

133 wędkarzy
27 wątków

Grupa przeznaczona dla osób wędkujących na Podkarpaciu Podkarpacie wędkarstwo to opisy miejsc i ciekawych łowisk tego regionu. Zapraszamy zarówno ludzi mieszkających na Podkarpaciu jak i tych przyjeżdżających tu na ryby do dyskusji. Dowiedz się jakie ryby dominują na tych terenach i jakimi metodami najlepiej łowić. Czytaj które łowiska polecają tamtejsi wędkarze. Weź udział w dyskusji i zobacz gdz… »

119 wędkarzy
44 wątków

 

 

techniki wędkarskie forum, sposoby łowienia ryb , na rzece, na grunt
wyposażenie wędkarza wędkarskie forum
miejscówki na ryby, ulubione łowiska
stowarzyszenia wędkarskie forum
grupy zainteresowań forum, hobby forum

 

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

zamów reklamę

Google