Wędkarstwo Karpiowe

WędkarstwoWędkarstwo karpiowe w Polsce ostatnimi laty przechodzi duże przeobrażenie, ciesząc się coraz większą popularnością wśród wędkarzy. Jak każda metoda i wędkarstwo karpiowe rządzi się swoimi prawami, sprzęt karpiowy musi natomiast spełniać wymogi zarówno ryb, jak i warunków, w których przebywają. Karpiarstwo. Zależnie od tego dobieramy odpowiednie wędzisko karpiowe, żyłkę, kołowrotek oraz zanęty na karpia - przynęty karpiowe olbrzymią popularność zyskały wśród nich kulki proteinowe, których przygotowanie to dla wędkarzy prawdziwy, strzeżony tajemnicą, rytuał. Karpiowanie jeziorowe to jest to!

Reklama

Wędkarstwo karpiowe - zobacz inne wątki na forum

Wędkarstwo karpiowe - zawody wędkarskie

Karpiowisko

5

Serdecznie zapraszamyWszystkich miłośników wędkarskich zmagańNa zawody wędkarskie koła pzw 45„tarpan”W dniu 05.07.2015Na zbiorniku „bogucin’’Odbędą się zawody wędkarskieZawody w godzinach 700- 1300Zbiórka uczestników na miejscu

czytaj więcej

Maraton nocny

5

25.07.2015 odbędą się zawody na zbiorniku w Drzewicy od strony skałek. Zbiórka zawodników o godz.17.00 , koniec zawodów 26.07.2015 godz.7.00. Zapisy u Leszka i Zbyszka do 22.07.2015.Serdecznie zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czytaj więcej

Wędkarstwo karpiowe - zobacz więcej wydarzeń