Wędkarstwo karpiowe

WędkarstwoWędkarstwo karpiowe w Polsce ostatnimi laty przechodzi duże przeobrażenie, ciesząc się coraz większą popularnością wśród wędkarzy. Jak każda metoda i wędkarstwo karpiowe rządzi się swoimi prawami, sprzęt karpiowy musi natomiast spełniać wymogi zarówno ryb, jak i warunków, w których przebywają. Karpiarstwo. Zależnie od tego dobieramy odpowiednie wędzisko karpiowe, żyłkę, kołowrotek oraz zanęty na karpia - przynęty karpiowe olbrzymią popularność zyskały wśród nich kulki proteinowe, których przygotowanie to dla wędkarzy prawdziwy, strzeżony tajemnicą, rytuał. Karpiowanie jeziorowe to jest to!

Wędkarstwo karpiowe - zobacz inne wątki na forum

Wędkarstwo karpiowe - zawody wędkarskie

 Zawody Zamknięcia Sezonu

5

Serdecznie zapraszamy Kolegów na  Zawody Zamknięcia Sezonu. Zawody odbędą się na Niedźwiadku w dniu 6 września 2015 r. Zbiórka na zbiorniku o godzinie 9:00. Obowiązuje Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb, łowimy na dwie wędki . Na czas zawodów nie obowiązuje limit ilości

czytaj więcej

Zawody wędkarskie 24h ZEK w Radymnie

5

Zapraszamy na Ogólnopolskie zawody wędkarskie 24h ZEK w Radymnie.Facebook/Wędkarski Klub Spławikowy "Rad-Mix" Radymno5 września możecie powalczyć o wspaniałą wędkarską łódź. Zapraszamy!!!!!!!

czytaj więcej

Wędkarstwo karpiowe - zobacz więcej wydarzeń