Zbiornik zaporowy CIESZANOWICE - ryby, opis, łowisko, wędkarstwo, mapa, zdjęcia, opinie

wedkuje
» » » » a a a Łowiska - Kanał RSS

Zbiornik zaporowy CIESZANOWICE

Zbiornik zaporowy CIESZANOWICE

Łowisko bardzo sympatyczne i łatwe w obławianiu każdy znajdzie coś dla siebie dojazd do łowiska jest ogólnie prosty jak i od Piotrkowa Trybunalskiego i Radomska na trasie są rozstawione znaki informujące o dojeździe do zalewu. Zbiornik Cieszanowice jest zbiornikiem zaporowym wiec poziom wody waha się w zależności od podniesionych śluz ale w ogólnym rozrachunku wody nie brakuje. Dominującym gatunkiem żyjącym w wodzie to Płoć i Leszcz ale drapieżnika też nie brakuje głownie Szczupak i Okoń. Mam nadzieję że mniej lub bardziej udało mi się przybliżyć wam parę informacji o zbiorniku Cieszanowice, załączam do opisu trzy zdjęcia.

POZDRAWIAM

Średnia: 3.9/5 | Ocen: 10


Zbiornik zaporowy CIESZANOWICE opis łowiska:

Akwen: Cieszanowice»
GPS: N 51° 14' 30'' E 19° 39' 5''
Położenie: Województwo Łódzkie » Powiat Piotrkowski » Gmina Gorzkowice
Właściciel: Okręgi / Woda PZW » Okręg PZW Piotrków Trybunalski (zobacz porozumienia Okręg PZW Piotrków Trybunalski 2014r »)
Dominujące ryby: Amur » Boleń » Karp » Leszcz » Lin » Okoń » Płoć » Sandacz » Szczupak » Wzdręga »
Regulamin połowu:

Zbiornik zaporowy CIESZANOWICE mapa:


Reklama

Latarka kątowa MFH - czarna

Latarka kątowa MFH - czarna - cena opinie sklep.wedkuje.pl align

Wojskowa latarka kątowa w całości wykonana jest z polimeru. Z tyłu zamontowany jest zaczep, umożliwiający przypięcie latarki do pasa, szelek itp. Zasilana jest bateriami R20.   &n

cena: 20,00 PLNZdjęcia łowiska (3) - Zobacz wszystkie fotki:

Zbiornik zaporowy CIESZANOWICE - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie
Zbiornik zaporowy CIESZANOWICE - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie

Jak było dziś na rybach?

dodaj swoją relację

 

Opinie (1):Zbiornik obfity w drapieżniki bylem ze znajomym tydzień temu i złapaliśmy 7 sztuk szczupaka z czego 2 miały po co najmniej 1,5 kg polecam łapać na małego żywczyka i rzucać daleko od brzegu. My łapaliśmy dokładnie przy dębie. Świetny opis-pozdrawiam [2011-10-24 18:07]1 komentarzy - Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.
Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

dnia 6 kwietnia wybrałem się na ryby nad wisle , pogoda była w miare dobra .. od godziny 13 zaczolem wedkowanie o godzinie 14:23 miałem pierwsze uderzenie na 3 ziarnka kukurydzy potem kolejne o 14:50 i o 15:20 miałem konkretny odjazd . zaciolem i około 20 minut nieoglem zobaczyć ryby dopiero po 40 minutach ujrzałem glowe tołpygi .
rekordy Twojego Koła PZW »

 dodaj swój rekord

Google