» » » »

Zbiornik Biszcza-ŻaryW niedzielę, 20 lipca, otwarto największy w powiecie biłgorajskim zbiornik wodny „Biszcza-Żary” Dojazd do tego zbiornika jest od strony Księżpola ,jadąc na Biszczę w Biszczy skręcając na prawo i na końcu wsi jest droga z oznakowaniem zbiornika.
Lub w Księżpolu skręcając na Wólkę Biską i na Biszczę do tej samej drogi z oznakowaniem zbiornika .
Ma 44 ha lustra wody i średnią głębokość 1,85 m. Zabezpiecza przed powodzią powierzchnię ok. 3000 ha, w tym 6 miejscowości: Biszczę, Wólkę Biską, Żary, Gózd Lipiński, Suszkę i Budziarze. Będzie to jeden z atrakcyjniejszych zbiorników dla naszego koła i dla wędkarzy z miasta Biłgoraj. Na dzień dzisiejszy zbiornik jest zamknięty dla wędkowania i prowadzone jest wstępne zarybianie . Będąc nad zbiornikiem zauważyłem mnóstwo narybku Płoci i karasia. Zbiornik ten nie jest jeszcze ukończony i w przyszłości ma mieć 82ha.

Autor tekstu: Kazimierz Lipiec

 

Zbiornik Biszcza-Żary opis łowiska:

Akwen: Zbiornik Biszcza-Żary »
GPS: N 50o 26' 24" E 22o 38' 23"
Położenie Województwo: Lubelskie » Powiat: Biłgoraj » Gmina: Biszcza
Właściciel: Łowisko specjalne
Opłaty:brak
Tagi łowiska: Zalewy lubelskie »

 

mapa:

Reklama

Pokrowiec na siatkę Jaxon UL-PO0845

Pokrowiec na siatkę Jaxon UL-PO0845 - cena opinie sklep.wedkuje.pl align

Pokrowiec na siatkę Jaxon UL-PO0845 Kolekcja toreb, pokrowców do wędzisk, chlebaków - nawiązująca do starych, tradycyjnych wzorów. Pokrowiec TR na siatki 45 cm, średnica: 45 cm.

cena: 41,00 PLNZdjęcia do artykułu (4) - wyświetl wszystkie:

Jak było dziś na rybach?

dodaj swoją relację

Opinie i komentarze użytkowników (4):

 

Zbiornik ciekawy, Policja niby pilnuje. Rok 2010 - można było wędkować za opłatą. "Nienażarci" miejscowi już wyciągają karpiki o wadze ok. 1 kg. Żenadą jest to, że "grillują" mięsko na miejscu. Kilkukrotnie obserwowałem tłumek "wędkarzy" z których tylko jeden posiadał zezwolenie - reszta często wynosiła karpiki w portkach ! Czyli standardowo w popegerowskich miejscowościach - ICH to kradniemy co się da.  Mam nadzieję, że miejscowi zrozumieją, że to szansa dla ich miejscowości, a póki co to nażrą się mięsa. Oby im stanęło w gardle....
[2011-01-23 16:09:]

 

mam pytanie jezeli naleze do pzw zamość to czy moge bez dodatkowej opłaty łowić na tym zbiorniku [2012-10-11 15:50:]

 

nie możesz, zbiornik nie należy do PZW, funkcjonuje tam stowarzyszenie wędkarskie "SUM" tam należy uiścić opłatę aby móc łowić. pozdrawiam [2013-12-29 11:51:]

 

skoro tak jak piszesz to czemu jest on na mapie? [2014-01-20 00:40:]

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne łowiska:


 

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

zamów reklamę

na woblera 9cm.

rekordy Twojego Koła PZW »

dodaj swój rekord


Google