Łowisko sportowe Chwałowice - ryby, opis, łowisko, wędkarstwo, mapa, zdjęcia, opinie

wedkuje
a a a Łowiska - Kanał RSS

Łowisko sportowe Chwałowice

dodany: 2008-02-25, godz. 20:25
 
 

Łowisko Sportowe Chwałowice jest to zbiornik wodny powstały na wskutek eksploatacji piasku. Powierzchnia 2,7 ha. Poziom wydobywczy wahał się plus minus 6 metrów ponieważ złoże było posadowione na różnych głębokościach, w ten oto sposób powstał zbiornik jak Góry Karkonosze. Występują liczne półki przyjazne karpiarzom. Z powodu znacznej różnicy głębokości i naturalnemu bytowaniu ryba z Chwałowic odznacza się niebywała siłą. Metody połowu od kukurydzy po najbardziej wymyślne kulki. Wody pokopalniane są naturalnie kwaśne i nieprzyjazne dla mikrofauny w związku z tym są naturalnym zabezpieczeniem przed chorobami grzybowymi. Ampituda temperatur wody rozkłada sie w dosyć zróżnicowany sposób z tego powodu ryba jest aktywna na całym zbiorniku. Oczywiście dozwolone jest nęcenie nie stosujemy chleba ani ziemniaków. Połów odbywa się z zachodnio-południowego brzegu na wprost zajętego stanowiska. Łowisko w Chwałowicach jest wspaniałym miejscem dla karpiarzy po nieudanych zasiadkach i osób zaczynających swoja przygodę z karpiami. Przy dobrej taktyce i dużej populacji karpi wyjazd o kiju jest praktycznie niemożliwy. Pasy trzciny i coraz większe drzewa gwarantują atmosferę dzikiej wody.

 

Łowisko sportowe Chwałowice opis łowiska:

Akwen: Staw Chwałowice »
GPS: N 51o 2' 39" E 17o 22' 39"
Położenie Województwo: Dolnośląskie » Powiat: Oława » Gmina: Jelcz Laskowice
Właściciel: Łowisko specjalne
Dominujące ryby: Karaś » Karp »
Opłaty:20 zł za dobę (możliwość skorzystania z łódki) - dwie wędki
10 zł za dobę każda dodadkowa wędka
5 zł osoba towarzysząca
20-25 zł pyszne domowe posiłki
Tagi łowiska: Stawy dolnośląskie »

 

Średnia: 4.7/5 | Ocen: 3

 

 
 

komentuj      


Łowisko sportowe Chwałowice mapa:

Reklama

Pokrowiec na siatkę Jaxon UL-PO0845

Pokrowiec na siatkę Jaxon UL-PO0845 - cena opinie sklep.wedkuje.pl align

Pokrowiec na siatkę Jaxon UL-PO0845 Kolekcja toreb, pokrowców do wędzisk, chlebaków - nawiązująca do starych, tradycyjnych wzorów. Pokrowiec TR na siatki 45 cm, średnica: 45 cm.

cena: 41,00 PLNZdjęcia łowiska (3) - Zobacz wszystkie fotki:


Jak było dziś na rybach?

dodaj swoją relację

Zobacz podobne łowiska:


Opinie (1):Powstało forum wedkarskie na www.chwalowice.pl zapraszamy do odwiedzin i pisania na forum najciekawsze artykuły w trybie miesięcznym są nagradzane bezpłatnymi pobytami na łowisku [2008-04-07 15:34]1 komentarzy - Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

 

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

Szczupak 87 cm.
rekordy Twojego Koła PZW »

 dodaj swój rekord

Google