Łowisko Chmielek łowisko - ryby, opis, łowisko, wędkarstwo, mapa, zdjęcia, opinie

» » » »

Łowisko ChmielekCały obiekt stawowy to 46 ha w tym 25 ha lustra wody na których odbywa się profesjonalna produkcja karpia, amura i szczupaka. Obiekt usytuowany jest na obrzeżach Roztoczańskiego Parku Narodowego charakteryzującego się pięknymi, obfitującymi w grzyby lasami oraz czystymi wodami. Na naszych stawach można zobaczyć bociana czarnego, sarnę polną oraz tysiące szpaków mających tutaj swoją siedzibę tworząc ogromne stada, których wspaniałe akrobacje można podziwiać na wieczornym niebie, nim znikną na nocleg w trzcinach.

Pomysł na łowisko powstał w 2002 roku kiedy to zdecydowaliśmy się na zakup kolejnych 35 ha stawów. Teren był zaniedbany więc prace ziemne zaczęliśmy niemal od podstaw(obecnie 9 hektarowe łowisko kiedyś było 2 hektarowym stawem).Staw jest torfowo-gliniasty więc prace z tym związane były bardzo trudne i zajęły nam parę miesięcy. Ale jak widać udało się. Łowisko zarybione było dwa lata temu dużą ilością narybku, kroczka, handlówką z własnej produkcji oraz dokupionymi okazami karpia i suma (powyżej 10kg). Staw jest nowy i świeży z krystalicznie czystą wodą zasilaną z trzech źródeł więc ryba odznacza się wspaniałymi walorami smakowymi.

źródło: www.lowiskochmielek.com.pl

Autor tekstu: Marta Jakubowska

 

Łowisko Chmielek opis łowiska:

Akwen: Staw Chmielek »
GPS: N 50o 24' 18" E 22o 51' 14"
Położenie Województwo: Lubelskie » Powiat: Biłgoraj » Gmina: Łukowa
Właściciel: Łowisko specjalne
Opłaty:Opłata za wstęp na łowisko:

* osoba wędkująca (2 wędki) - 1 zł/godz
* osoba towarzysząca (max2) - bez opłat.
* osoba towarzysząca powyżej 2 - 1 zł/godz.

Istnieje możliwość połowów nocnych po uzgodnieniu warunków z gospodarzem łowiska.
Tagi łowiska: Stawy lubelskie »

 

Łowisko Chmielek mapa:

Reklama

Pokrowiec na siatkę Jaxon UL-PO0845

Pokrowiec na siatkę Jaxon UL-PO0845 - cena opinie sklep.wedkuje.pl align

Pokrowiec na siatkę Jaxon UL-PO0845 Kolekcja toreb, pokrowców do wędzisk, chlebaków - nawiązująca do starych, tradycyjnych wzorów. Pokrowiec TR na siatki 45 cm, średnica: 45 cm.

cena: 41,00 PLNZdjęcia do artykułu (3) - wyświetl wszystkie:

Jak było dziś na rybach?

dodaj swoją relację

Opinie i komentarze użytkowników (0):

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne łowiska:


 

Ogłoszenie płatne


   

Spinningiści doszli do perfekcji w prezentowaniu przynęt sztucznych, wykorzystując: kolor, kształt, ruch. A mimo to, ryby drapieżne coraz słabiej  reagują na przynę…

Spinningiści doszli do perfekcji w prezentowaniu przynęt sztucznych, wykorzystując: kolor, kształt, ruch. A mimo to, ryby drapieżne coraz słabiej reagują na przynęty, które im się opatrzyły. W tej metodzie, technika nęcenia zapachem i smakiem, jest mało znana i kłopotliwa, z tego powodu marginal…

zobacz całe ogłoszenie »

daj ogłoszenie

zamów reklamę

Kleń 52 cm- 1,70 kg, 20 kwietnia - na groch

rekordy Twojego Koła PZW »

dodaj swój rekord


Google