Jezioro Wielkie Cekcyńskie łowisko - ryby, opis, łowisko, wędkarstwo, mapa, zdjęcia, opinie

» » » »

Jezioro Wielkie Cekcyńskie


dodany:

Jezioro Wielkie Cekcyńskie jest jeziorem rynnowym o długości ok. 4-5km, o powierzchni ok. 120 ha. Średnia głębokość jeziora wynosi ok. 10m, natomiast w najgłębszych miejscach dochodzi do 28m. Od strony północnej w miejscowości Cekcyn znajduje się gminna plaża z kąpieliskiem, gdzie znajduje się pomost. Jest to świetne miejsce na łowienie płoci, uklei, oraz okonia. Ponadto nad jeziorem znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego (niedaleko plaży) również z dużym pomostem, gdzie poza sezonem turystycznym możemy wykorzystać na wygodne wędkowanie. Południowa część jeziora jest otoczona lasami. Po wschodniej stronie znajduje się kilka gospodarstw agroturystycznych, które w swojej ofercie posiadają dojście do jeziora, wraz z własnym pomostem.

Linia brzegowa jest zróżnicowana. Piaszczysty brzeg przeplata się z pasami trzcin. Gdzieniegdzie możemy natrafić na kaczeńce. Wokół całego jeziora znajdziemy kilkadziesiąt wygodnych miejsc do połowu ryb. Niezależnie czy jest to pomost czy miejscówka na brzegu jeziora.
Całe jezioro można objechać dookoła samochodem. Oznacza to że nie będziemy mieli trudności z dotarciem w nasze wypatrzone miejsce wędkowania. Wyjazd najlepiej rozpocząć z miejscowości Cekcyn. Na miejscu możemy zakupić zezwolenie na wędkowanie. W pobliskim sklepie ogólnospożywczym jest również stoisko wędkarskie gdzie możemy dokupić brakujące drobiazgi sprzętowe.

'Materiał zgłoszony na konkurs wedkuje.pl'

 

Jezioro Wielkie Cekcyńskie opis łowiska:

Akwen: Jezioro Wielkie Cekcyńskie »
GPS: N 53o 34' 4" E 17o 59' 37"
Położenie Województwo: Kujawsko-Pomorskie » Powiat: Tuchola » Gmina: Cekcyn
Właściciel: Łowiska komercyjne
Opłaty:Opłaty sezonowe na rok 2010 (od 1.04.2010 do 30.11.2010) na dane łowisko (składka normalna):
2 wędki z brzegu 70 zł
Spinning lub 2 wędki z łodzi 180zł
Spinning z łodzi 320 zł
Ponadto jest możliwość wykupienia zezwolenia na krótszy okres.
Tagi łowiska: Jeziora kujawsko pomorskie »

 

Jezioro Wielkie Cekcyńskie mapa:

Reklama

65-03003 K-DON TORBA NA PRZYNĘ

65-03003 K-DON TORBA NA PRZYNĘ - cena opinie sklep.wedkuje.pl align

Torba ?Top Loader? na przynęty sztuczne z ?Full Shock Protection? i trzema regulowanymi pudełkami (32x22.5x5). W zestawie jeszcze jedno małe pudełko ( 25.5x14x3.5) na akcesoria. 2 przednie i

cena: 139,00 PLNZdjęcia do artykułu (2) - wyświetl wszystkie:

Jak było dziś na rybach?

dodaj swoją relację

Opinie i komentarze użytkowników (0):

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne łowiska:


 

Ogłoszenie płatne


   

Gospodarstwo położone jest w północno-wschodniej części województwa podlaskiego na obrzeżach Wigierskiego Parku Narodowego.

Gospodarstwo położone 10 m od brzegu …

Gospodarstwo położone jest w północno-wschodniej części województwa podlaskiego na obrzeżach Wigierskiego Parku Narodowego. Gospodarstwo położone 10 m od brzegu malowniczego jeziora Grauże Nowe, w odległości 17 km od Suwałk. Są to obrzeża Wigierskiego Parku Narodowego – 3 km. Wokół cisza i …

zobacz całe ogłoszenie »

daj ogłoszenie

zamów reklamę

Waga: 10,71 kg
Długość: 84 cm

rekordy Twojego Koła PZW »

dodaj swój rekord


Google