WYKAZ WÓD PZW LUBLIN, wody pzw lublin, łowiska okręgu pzw lublin

WYKAZ WÓD PZW LUBLIN, wody pzw lublin, łowiska okręgu pzw lublin Dla wszystkich wędkarzy z okręgu PZW Łódź, mamy prawdziwe ułatwienie w poszukiwaniu dobrego łowiska. Zebraliśmy informacje na temat wszystkich łowisk pzw okręgu łódzkiego i publikujemy je w tej zakładce. Dane zawierają opisy akwenów, wykazy występujących w nich ryb, porady wędkarzy, jak i na co łowić, także kiedy, by połów był owocny, opinie, mapy lokalizacyjne, zdjęcia. Sprawdź: wykaz wód pzw lublin, wody pzw lublin, łowiska okręgu pzw lublin, wody okręgu pzw lublin, wykaz wód okręgu pzw lublin, wykaz wód pzw okręgu lublińskiego, okręg pzw lublin wykaz wód, okręg pzw lublin wody, okręg pzw lublin łowiska, pzw lublin wody, pzw lublin łowiska, pzw lublin wykaz wód.

Jezioro Krzczeń

Jezioro Krzczeń

Jezioro Krzeczeń jest bardzo dużym, malowniczym i uważam dość atrakcyjnym akwenem wędkarsko-rekreacyjnym. Wokół jeziora znajduje się wał dzięki któremu jest doskonałe rozległe dojście do jeziora. Oczywiście moim zdaniem leprze wyniki są z łodzi, lecz z brzegu również nigdy nie zdarzyło się że nic ni

czytaj więcej

J.Czarne

J.Czarne

Jezioro Czarne położone nieopodal miejscowosci Kol. Orzechów w Powiecie Parczewskim na terenie Województwa Lubelskiego. Miejscowość ta leży na południowy-wschód od Parczewa i w większej części graniczy z Powiatem Lubartowskim. Zwierzchnictwo nad J.Czarnym sprawuje ().

czytaj więcej

J.Bialskie

J.Bialskie

Jezioro położone w niewielkiej miejscowości Białka w Powiecie Parczewskim na terenie Województwa Lubelskiego. Miejscowość ta leży na południowy-wschód od Parczewa. Zwierzchnictwo nad J.Bialskim sprawuje Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Lublinie.        

czytaj więcej

J.Białe

J.Białe

Jezioro Białe położone w miejscowosci Sosnowica w Powiecie Parczewskim na terenie województwa Lubelskiego. Miejscowość ta leży na południowy-wschód od Parczewa. Zwierzchnictwo nad J.Białym sprawuje Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Lublinie.

czytaj więcej

Porozumienia PZW

Porozumienia: Okręg PZW Lublin

sprawdź porozumienia