Wędkarstwo Francja, łowienie ryb we Francji, wędkowanie we Francji łowiska

Łowiska wędkarskie na świecie

 
 

WędkarstwoPoznaj Wędkarstwo Francja na poratlu wedkuje.pl i zaplanuj z nami swój wypad. Chcesz zdobyć informacje dotyczące łowienie ryb we Francji ? Przedstawiamy mapę łowisk zagranicznych wraz z opisami, która w prosty i jasny sposób przybliży każdemu wędkowanie we Francji.


   |       

Wybrane kryteria wyszukiwania:

Kontynent Europax Kraj Francja x


dodaj swoje łowiska

Lista znalezionych łowisk:

  • Europa » Francja » Rzeki wielkie nizinne

    Le Rhone - Rzeka Francja

    Le Rhone - Rzeka Francja

    Trudno opisać dokładnie bo bywam tam głownie w jednym celu = Sum/Silure. okazy od 1,5 m do 2 biora dosyć często i to na pęk rosówek. Wg mnie najlepsze miejsce tuż za miejscem gdzie durance/dhrone wpływa do Le Rhone.Rybki po francusku=Silure,Black-bass,Perche,Sandre,BrochetLinia brzegowa bardzo fajna i zadbana ,łatwy dostep od ulicy wzdłórz całego prawie rhonu biegnie cos w stylu drogi serwisowej.

    czytaj więcej » 1Ogłoszenie płatne


   

Gospodarstwo położone jest w północno-wschodniej części województwa podlaskiego na obrzeżach Wigierskiego Parku Narodowego.

Gospodarstwo położone 10 m od brzegu …

Gospodarstwo położone jest w północno-wschodniej części województwa podlaskiego na obrzeżach Wigierskiego Parku Narodowego. Gospodarstwo położone 10 m od brzegu malowniczego jeziora Grauże Nowe, w odległości 17 km od Suwałk. Są to obrzeża Wigierskiego Parku Narodowego – 3 km. Wokół cisza i …

zobacz całe ogłoszenie »

daj ogłoszenie

zamów reklamę

Google