Łodzie wędkarskie, łodzie wiosłowe, motorowe kabinowe na ryby

wedkuje

Łodzie
 
 

Łodzie wędkarskie, łodzie wiosłowe, motorowe kabinowe na rybyŁODZIE WĘDKARSKIE, w ostatnich latach zyskują coraz większą popularność wśród wędkarzy. Części z nas już nie wystarcza połów z brzegu, dlatego szukamy łodzi, która pozwoli nam na wygodne łowienie także na zbiorniku. Nie da się ukryć, iż dla większości to znaczny wydatek, dlatego zanim kupisz, sprawdź, co polecają koledzy. W materiałach znajdziecie zarówno łodzie motorowe, jak i łodzie wiosłowe.


 • Ponton wspominany w tytule nabyłem na pewnym znanym serwisie aukcyjnym. Ponton kupowałem z myślą o wywózce i nie miałem zamiaru go rejestrować jednak przechodząc w okolicach urzędu dokonałem formalności rejestracji pływadełka. Ponton czajka jest pontonem dwu komorowym wykonanym z materiału bardzo podobnego...

  czytaj więcej » 1


 • Do wykończenia została użyta specjalna, błękitna, dwuskładnikowa emalia poliuretanowa. Zastosowanie takiej emalii skutkowało uzyskaniem powłoki dużej twardości i dobrej przyczepności do podłoża. Ponadto, co było najważniejsze powłokę charakteryzowała duża odporność na działanie wody i warunków atmosferycznych. Sprzęt został wyposażony w solidne wiosła, liny kotwiczne, stosowne cumy i masywne...

  czytaj więcej » 8


 • Zacznę od miarki, namalowałem ją markerem na burcie obok pawęży. Za pomocą metra i pisaka poznaczyłem kropki co 5cm, następnie co drugą z nich zamieniłem w dłuższą kreskę i opisałem długościami, a pomiędzy zrobiłem krótsze kreski pomocnicze. W ten sposób wykonana podziałka pozwala szybko i sprawnie zmierzyć złowioną rybkę.

  czytaj więcej » 14


 • Jest już po sezonie wędkowania z łódek i wielu z was myśli o remoncie swojej łódki, przebudowie lub modernizacji. Planujecie jak tu zrobić np. kabinę lub po prostu coś dorobić żeby łódka była bardziej praktyczna i na przykład lepiej chroniła nas przed warunkami atmosferycznymi. Proponuję Wam, więc zastosowanie laminatów poliestrowo-szklanych do tych modernizacji i przeróbek.

  czytaj więcej » 10


 • Żywica, mata, żelkot i topkot to podstawowy i bardzo wdzięczny materiał do wyrobu łódek, jachtów, ale i wielu wyrobów w innych branżach. Chciałbym wam pokazać na zdjęciach i wytłumaczyć jak prosto można robić różne konstrukcje z żywicy i maty szklanej. Tutaj dodatkowo użyłem też Coremat, który wzmacnia i pogrubia wyrabiany produkt a zarazem zmniejsza zużycie żywicy.

  czytaj więcej » 11


Łodzie - czytaj więcej

Filmy wędkarskie


Grupy tematyczne:

Ponton na ryby to grupa dla osób łowiących z pontonu bądź zastanawiających się »

181 wędkarzy |163 wątków

Silniki do łodzi, to bardzo istotny element wyposażenia wędkarza, nastawionego na s…»

161 wędkarzy |143 wątków

Trollingowanie, to jedna z bardziej popularnych metod połowu drapieżników. Zaprasza…»

75 wędkarzy |32 wątków

Łódka Stynka - Kultowa łodeczka polskiej kostrukcji. Jej ogromnym atutem jest fakt,…»

15 wędkarzy |6 wątków
Google