Mistrall, firma Mistrall, wędki mistrall, kołowrotki mistrall

 
 

Mistrall, firma Mistrall, wędki mistrall, kołowrotki mistrall Firma Mistrall działa na polskim rynku już od lat 60 dzięki temu posiada duże doświadczenie w oferowaniu swoim klientom jak najlepszych produktów zarówno wędkarzom amatorskim jak i tym bardziej wymagającym. Produkty firmy Mistrall objęte są gwarancja i są do nabycia w większości sklepów w całej Polsce. Mistrall zapraszamy do grupy poświęconej sprzętowi wędkarskiemu firmy Mistrall. Dyskutujemy na temat wędek Mistrall, kołowrotków i ogólnej oferty firmy, a także jakości sprzetu. Sprawdź także Mistrall testy sprzętu wędkarskiego.


Sponsorem grupy Mistrall jest firma Mistrall


Grupa założona przez: redakcja ». Istnieje od 2011-12-30. Ta grupa jest otwarta. 
 
 • Spinning, Wędkarstwo spinningowe, Metoda spinningowa, porady spining
 • Wędkarstwo spławikowe, spławiki wędkarskie, wyczynowe bat
 • Wędkarstwo muchowe, przynęty muchowe, łowienie na muchę, porady muchowe
 • Wędkarstwo morskie Łeba Władysławowo Ustka Darłowo
 • Wędkarstwo podlodowe, łowienie pod lodem, podlodowe płocie leszcze okonie

 • Ogłaszamy wyniki z okazji Dnia Wędkarza z firmą Mistrall. Aby wziąć udział w konkursie wystarczyło napisać czego życzycie sobie i innym w Dniu Wędkarza. Autorzy trzech najciekawszych wpisów otrzymują upominki od firmy Mistrall. Jeśli jesteś fanem sprzętu wędkarskiego firmy Mistrall, a nie przystąpiłeś jeszcze do grupy...

  czytaj więcej »


 • Dzisiaj Dzień Wędkarza! Własnie z tej okazji mamy przyjemność zaprosić Was na konkurs dla członków grupy Mistrall. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy napisać czego życzycie sobie i innym w Dniu Wędkarza. Autorzy trzech najciekawszych wpisów otrzymają upominki od firmy Mistrall. Jeśli jesteś fanem sprzętu wędkarskiego firmy Mistrall, a nie przystąpiłeś jeszcze do grupy, możesz to zrobić teraz! I miejsce - kołowrotek Mistrall Advanced 2000 z przednim...

  czytaj więcej »


 • Ogłaszamy wyniki konkursu dla  użytkowników grupy Mistrall. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczyło wymyślić krótkie hasło reklamujące i promujące sprzęt firmy Mistrall i zamieścić je w formie posta w specjalnie utworzonym, konkursowym temacie. Jeśli nie dołączyłeś jeszcze do grupy Mistrall, możesz to zrobić w każdej chwili. 1 miejsce - "Wędki Mistrall jak marzenie - precyzyjność w niskiej cenie."

  czytaj więcej »


 • Posiadasz sprzęt wędkarski firmy Mistrall, interesujesz się tą marką, lubisz ją? Jeśli jeszcze nie należysz do grupy Mistrall na wedkuje.pl teraz masz doskonałą okazję, aby do niej dołączyć. Ogłaszamy nowy konkurs dla społeczności grupy Mistrall na wedkuje.pl. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wymyślić krótkie hasło reklamujące i promujące sprzęt firmy Mistrall i zamieścić je w formie posta w specjalnie utworzonym, konkursowym temacie. 

  czytaj więcej »


 • Kołowrotki Mistrall z nowej oferty na 2013 rok rozdane. Znamy już zwycięzców konkursu pt. „Moje początki z firmą Mistrall”, w którym czekaliśmy na Wasze relacje z zakupów produktów tej marki oraz recenzje z użytkowania zakupionego sprzętu. Wspólnie z firmą Mistrall serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałe prace.

  czytaj więcej »


 • Jesteś fanem marki Mistrall? Dołącz do grupy firmy na wedkuje.pl, weź udział w konkursie i wygraj super kołowrotki z nowej oferty Mistrall na 2013 rok. To wyjątkowa szansa nie tylko na zdobycie atrakcyjnego sprzętu wędkarskiego, ale również na bliższe poznanie produktów tej marki oraz zasięgnięcie wiedzy wśród licznej społeczności grupy użytkującej sprzęt na co dzień.

  czytaj więcej »Mistrall, firma Mistrall, wędki mistrall, kołowrotki mistrall - czytaj więcej

Forum grupy

  załóż nowy wątek na forum

Reklama

Moderatorzy grupy


Członkowie grupy (778)
przyłącz się do tej grupy

techniki wędkarskie forum, sposoby łowienia ryb , na rzece, na grunt
wyposażenie wędkarza wędkarskie forum
grupy zainteresowań forum, hobby forum
stowarzyszenia wędkarskie forum
miejscówki na ryby, ulubione łowiska

Google