Filmy wędkarskie, filmy o wędkarstwie, filmy o tematyce wędkarskiej - VOD wedkuje.pl

wedkuje
 
 

Filmy wędkarskie, filmy o wędkarstwie, filmy o tematyce wędkarskiej - VOD wedkuje.pl

Filmy wędkarskie na platformie VOD wedkuje.pl! Tutaj obejrzysz najciekawsze filmy o tematyce wędkarskiej takie jak relacje z imprez, testy sprzętu czy filmy instruktażowe, dzięki którym dowiesz się o sposobach łowienia poszczególnych gatunków ryb w Polsce i za granicą. Oglądaj multimedialną encyklopedię czyli filmy o wędkarstwie na platformie VOD wedkuje.pl aby być na bierząco z wiedzą o wędkarstwie!
Filtruj:         | wszystkie filmy

 • Zapraszamy na 50 minut karpiowej zasiadki. Na filmie zobaczycie tajniki karpiowej kuchni, nowoczesne rozwiązania sprzętowe i inne ciekawostki związane z łowieniem karpi. Do tego wszystkiego widowiskowe hole wielkich ryb i piękne zdjęcia przyrody. Miejscem akcji filmu, jest łowisko karpiowe Rudy. W stu hektarowym zbiorniku łowi się ryby od 4 do ponad 20 kilogramów. Zobaczcie jak radzili sobie specjaliści nad tą malowniczą wodą. 

  czytaj więcej » 9


 • Film zanęta na wiosnę - wiosenna zanęta nie może być byle jaka. O tej porze roku ryby łatwo przekarmić, przez co nęceniem źle dobraną mieszanką, można wywołać  skutek odwrotny od zamierzonego. Jak wykonać skuteczną i niezwykle wydajną zanętę domowym sposobem od początku do końca, prezentuje Olin Gutowski. Mamy nadzieję, że ten materiał przekona was, że stanie przy kuchni może być całkiem fajne i nie koniecznie musi być tylko i wyłącznie domeną

  czytaj więcej » 18


 • Podczas pokazów przynęt spinningowych firmy FOX RAGE, ryby w gigantycznym akwarium momentalnie się ożywiły. Wszystko za sprawą silikonowych wabików, które wprawiał w ruch Dietmar Isaiasch - świetny wędkarz oraz sportowiec, autor i twórca najłowniejszych modeli FOX RAGE. Te wspaniałe show, było można zobaczyć na targach wędkarskich w Poznaniu. Wszystkich którzy nie mogli przyjechać na Rybomanię zapraszamy na film. 

  czytaj więcej » 2


 • Pokaz przynęt spinningowych firmy Salmo, wzbudził ogromne zainteresowanie na poznańskich targach wędkarskich Rybomania. Nic dziwnego, prezentacji nowości dokonał ich twórca, rewelacyjny wędkarz Piotr Piskorski. Piotr pokazał jak wykorzystać potencjał drzemiący w jego przynętach, na wszystkie możliwe sposoby. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji, która odbyła się na gigantycznym, wypełnionym rybami akwarium. 

  czytaj więcej » 5


 • Połączenie okręgu Mazowieckiego z Płocko - włocławskim, to zagadnienie, które od bardzo długiego czasu nurtuje wędkarzy zarówno z Mazowsza jak i z okręgu przez Mazowsze wchłoniętego. Specjalnie w tej kwestii dla portalu wedkuje.pl wypowiada się Rzecznik PZW Pan Andrzej Zieliński. Jak wygląda obecnie sytuacja obu połączonych okręgów? Zapraszamy do obejrzenia materiału. 

  czytaj więcej » 13Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenieGoogle